Echipa de vânzări 


Zona 1

Reprezentant: Elvis CHERIM
Telefon: 0745 139 282
Email: elvis.c@spotvisionelectric.ro

Zona 2

Reprezentant: Cristian BABUSANU
Telefon: 0755 025 370
Email: .ro

Zona 3

Reprezentant: Mădălin ISTRATE
Telefon: 0744 345 202
Email: madalin.i@spotvisionelectric.ro
Reprezentant: Daniel STAICU
Telefon: 0749 136 888
Email: daniel.s@spotvisionelectric.ro

Zona 4

Reprezentant: Cosmin DRAGA
Telefon: 0744 325 345
Email: cosmin.d@spotvisionelectric.ro

Zona 5

Reprezentant: Ion MAGU
Telefon: 0745 010 745
Email: ion.m@spotvisionelectric.ro

Zona 6

Reprezentant: Răzvan IONITA
Telefon: 0751 230 084
Email: razvan.i@spotvisionelectric.ro

Zona 7

Reprezentant: Vasile CAREBA
Telefon: 0758 084 071
Email: vasi.c@spotvisionelectric.ro

Departament Hypermarket

Reprezentant: Georgiana STOICA
Telefon: 0751 229 809
Email: georgiana.s@spotvisionelectric.ro

Departament Online

Reprezentant:  Andrei GRIGOR
Telefon: 0751 307 589
Email: andrei.gr@spotvisionelectric.ro

Departament Proiecte

Reprezentant: Bogdan Craioveanu
Telefon: 0747 025 796
Email: bogdan.c@spotvisionelectric.ro

Reprezentant: Rodica Ispas
Telefon: 0748 880 828
Email: rodica.i@spotvisionelectric.ro