surse_de_iluminat
EOCGPCDENUMIRE
8711500801166
8711500802576
8711500801197
8711500801067
8711500801203
8711500801074
8711500801210
8711500801081
8727900897135
8718291144151
929689245301
929689245401
929689243301
929689243401
929689243501
929689243601
929689243701
929689243801
929689243901
929689244001
Bec ec. 11w/827 ww e14 genie
Bec ec. 11w/865 cdl e14 genie
Bec ec. 11w/827 ww e27 genie
Bec ec. 11w/865 cdl e27 genie
Bec ec. 14w/827 ww e27 genie
Bec ec. 14w/865 cdl e27 genie
Bec ec. 18w/827 ww e27 genie
Bec ec. 18w/865 cdl e27 genie
Bec ec. 23w/827 ww e27 genie
Bec ec. 23w/865 cdl e27 genie
8718291658573
8718291658511
8718291658535
8718291658610
8718291658634
8718291216759
8718291216773
8718291216810
8718291216834
929689136501
929689116601
929689116501
929689116801
929689116701
929689117001
929689116901
929689156201
929689156101
Bec ec. 11w/827 ww e14 economy stick
Bec ec. 11w/865 cdl e27 economy stick
Bec ec. 11w/827 ww e27 economy stick
Bec ec. 14w/865 cdl e27 economy stick
Bec ec. 14w/827 ww e27 economy stick
Bec ec. 18w/865 cdl e27 economy stick
Bec ec. 18w/827 ww e27 economy stick
Bec ec. 23w/865 cdl e27 economy stick
Bec ec. 23w/827 ww e27 economy stick
8710163406152
8710163406145
8718291217039
8718291217053
8718291217077
8718291217091
8718291679394
8718291680086
8718291217152
8718291217176
929689238602
929689218601
929689218501
929689238501
929689218801
929689218701
929689219001
929689218901
929689258201
929689258101
Bec ec. 12w/865 cdl e14 tornado twister
Bec ec. 12w/865 cdl e27 tornado twister
Bec ec. 12w/827 ww e27 tornado twister
Bec ec. 12w/827 ww e14 tornado twister
Bec ec. 15w/865 cdl e27 tornado twister
Bec ec. 15w/827 ww e27 tornado twister
Bec ec. 20w/865 cdl e27 tornado twister
Bec ec. 20w/827 ww e27 tornado twister
Bec ec. 23w/865 cdl e27 tornado twister
Bec ec. 23w/827 ww e27 tornado twister
8711500623270
8711500623331
8711500623348
8711500623287
8711500623355
8711500623362
927907282740
927907283040
927907284040
927907382740
927907383040
927907384040
Bec ec. master pl-c 4p 18w/827 g24q-2
Bec ec. master pl-c 4p 18w/830 g24q-2
Bec ec. master pl-c 4p 18w/840 g24q-2
Bec ec. master pl-c 4p 26w/827 g24q-3
Bec ec. master pl-c 4p 26w/830 g24q-3
Bec ec. master pl-c 4p 26w/840 g24q-3
871150062088070
871150062091070
871150062093470
871150063527370
871150062095870
871150062098970
871150062100970
871150063531070
927905782740
927905783040
927905784040
927905786540
927906182740
927906183040
927906184040
927906186540
Bec ec. master pl-c 2p 18w/827 g24d-2
Bec ec. master pl-c 2p 18w/830 g24d-2
Bec ec. master pl-c 2p 18w/840 g24d-2
Bec ec. master pl-c 2p 18w/865 g24d-2
Bec ec. master pl-c 2p 26w/827 g24d-3
Bec ec. master pl-c 2p 26w/830 g24d-3
Bec ec. master pl-c 2p 26w/840 g24d-3
Bec ec. master pl-c 2p 26w/865 g24d-3
8711500631626
8711500631657
8711500631718
8711500631770
8711500631923
8711500631954
8711500632012
8711500632074
8711500632104
8711500632135
8711500632197
8711500632258
927920082723
927920083023
927920084023
927920086544
927921082723
927921083023
927921084023
927921086544
927922082723
927922083023
927922084023
927922086544
Tub master tl-d super 80 18w/827
Tub master tl-d super 80 18w/830
Tub master tl-d super 80 18w/840
Tub master tl-d super 80 18w/865
Tub master tl-d super 80 36w/827
Tub master tl-d super 80 36w/830
Tub master tl-d super 80 36w/840
Tub master tl-d super 80 36w/865
Tub master tl-d super 80 58w/827
Tub master tl-d super 80 58w/830
Tub master tl-d super 80 58w/840
Tub master tl-d super 80 58w/865
928048045015
928048545015
928049045015
Tub 18w t8 g13 tl-d 12000k snow white
Tub 36w t8 g13 tl-d 12000k snow white
Tub 58w t8 g13 tl-d 12000k snow white
8711500697509
8711500697691
928390720230
928392220230
Starter s2 4-22w ser 220-240v wh
Starter s10 4-65w sin 220-240v wh
8718696736531
8711500183736
8711500202352
8711500183767
928481600097
928482600096
928074209228
928073609231
Bec iod. met. hpi-t plus 450w/645 e40 master
Bec iod. met hpi-t 1000w/543 e40 220v
Bec iod. met hpi-t 2000w/542 e40 380v
Bec iod. met hpi-t 2000w/646 e40 220v
8711500182258
8711500182289
8711500193445
8711500193452
928151608827
928151409827
928153309830
928153409830
Bec vap. sodiu master son pia plus 100w e40
Bec vap. sodiu master son pia plus 150w e40
Bec vap. sodiu master son pia plus 250w e40
Bec vap. sodiu master son pia plus 400w e40
8727900251715
8727900251722
8727900252774
8727900252255
8727900252262
8727900252552
925693044272
925693144250
925692944250
925699244255
925701044217
925701344202
Bec halogen a55 42w e27 cl ecoclassic30
Bec halogen a55 53w e27 cl ecoclassic30
Bec halogen a55 28w e27 cl ecoclassic30
Bec halogen a55 70w e27 cl ecoclassic30
Bec halogen a55 105w e27 cl ecoclassic30
Bec halogen a55 140w e27 cl ecoclassic30
8727900831382
8727900831405
8727900831429
8727900831443
8727900831467
8727900831481
925647344221
925647444229
925647544223
925647944222
925648044238
925648144222
Bec halogen p45 18w e27 cl ecoclassic30
Bec halogen p45 28w e27 cl ecoclassic30
Bec halogen p45 42w e27 cl ecoclassic30
Bec halogen p45 18w e14 cl ecoclassic30
Bec halogen p45 28w e14 cl ecoclassic30
Bec halogen p45 42w e14 cl ecoclassic30
8718696711033
8718696711057
8718696711071
8718696711095
8718696710913
8718696710951
929001338602
929001338702
929001338802
929001338902
929001337902
929001338002
Tub LED 600mm 8w 840 800lm 30.000h
Tub LED 600mm 8w 865 800lm 30.000h
Tub LED 1200mm 14.5w 840 1600lm 30.000h
Tub LED 1200mm 14.5w 865 1600lm 30.000h
Tub LED 1500mm 20w 840 2000lm 30.000h
Tub LED 1500mm 20w 865 2000lm 30.000h


8718696577554
8718696577714
8718696577776
8718696577851
8718696577479
8718696577530
8718696497524
8718696577752
8718696497586
8718696478776
8718696490747
8718696577677
8718696478752
929001234302
929001304732
929001234702
929001163732
929001232602
929001234402
929001162332
929001234802
929001163832
929001159032
929001171502
929001235002
929001158932
BEC LED A60M FR 9W 2700K 806Lm E27
BEC LED A60M FR 7.5W 3000K (806Lm) E27
BEC LED A60M FR 9W 4000K 806Lm E27
BEC LED A60M FR 7.5W 6500K 806Lm E27
BEC LED A60M FR Dim 8.5W 2700K 806Lm E27
BEC LED A60M FR 11W 2700K 1055Lm E27
BEC LED A60M FR 10.5W 3000K 1055Lm E27
BEC LED A60M FR 10W 4000K 1055Lm E27
BEC LED A60M FR 10W 6500K 1055Lm E27
BEC LED A60M FR Dim 11W 2700K 1055Lm E27
BEC LED A60M FR 13W 2700K 1521Lm E27
BEC LED A60M FR 13W 3000K (1521Lm) E27
BEC LED A67M FR Dim 16W 2700K 1521Lm E27
8718696454794
8718696543405
8718696543566
929001142502
929001206002
929001205802
BEC LED B35 CL 5.5 40W 2700K 470lm E14
BEC LED B35 CL 5.5 40W 4000K 520lm E14
BEC LED B35 FR 5.5 40W 4000K 520lm E14

8718696740828
8718696740866
8718696740965
8727900940800
8718696741023
8727900886931
8718696740781
8727900887044
913700752126
913700752326
913700752626
913700283126
913700752926
913700276826
913700751926
913700277826
BSN 70 K302-A2-ITS 230V 50Hz
BSN 100 K302-A2-ITS 230V 50Hz
BSN 150 K302-A2-ITS 230V 50Hz
BSN 250 K302-I 230V 50Hz BC2-151
BSN 250 K302-A2-ITS 230V 50Hz
BSN 50 K407-ITS 230/240V 50HZ BC1-118
BSN 50 K302-A2-ITS 230V 50Hz
BSN 400 K407-ITS 230/240V 50HZ BC3-166


surse_de_iluminat
BE-15W.4

Bec economic, 15W, E27,4200K, 800lm, 8000 ore
BE-25W.4

Bec economic, 25W, E27,4200K, 1330lm, 8000 ore
BR-35W.4

Bec economic, 35W, E27,4200K, 2260lm, 8000 ore
BR-35W.6

Bec economic, 35W, E27, 6500K, 2260lm, 8000 ore
BR-45W.4

Bec economic, 45W, E27,4200K, 3000lm, 8000 ore
BR-45W.6

Bec economic, 45W, E27, 6500K, 3000lm, 8000 ore
BR-65W.4

Bec economic, 65W, E27, 4200K, 3920lm, 8000 ore
BR-65W.6

Bec economic, 65W, E27, 6500K, 3920lm, 8000 ore
BE-85W.4

Bec economic, 85W, E27, 4200K, full spiral
BE-85W.6

Bec economic, 85W, E27, 6500K, full spiral
BR-BA35-00410

BEC cu filament LED, Flacara, 4W, C35T, E14
BR-BA36-60410

BEC LED cu filament Dimabil, 4W, C35, 2700k, E14
BR-BA36-00410

BEC cu filament LED, 4W, C35, 2700k, E14
BR-BA38-00623

BEC cu filament LED, 6W, A60, 2700k, E27
BR-BA38-60720

BEC LED cu filament Dimabil, 6W, A60, 2700k, E27
BR-BA37-00420

BEC cu filament LED, 4W, G45, ,3000k, E27
BR-BA39-00620

BEC cu filament LED, 6W, A60, 3000k, E27
BR-BB36-00410

BEC cu filament LED, 4W, C35, 2700k, E14
BR-BB36-60410

BEC cu filament LED, Dimabile, 4W, 2200k, C35, E14
BR-BA37-00410

BEC cu filament LED,4W, 3000k, P45, E14
BR-BA41-60720

BEC cu filament LED, 7W, 2700k, G95, E27
BR-BB46-60620

Bec Led Dimabil Decorativ Filament 6W ST64 2000k E27
BR-BB46-00420

Bec Led Decorativ Filament 4w ST64 2000k E27
BR-BB47-60620

Bec Led Decorativ Dimabil Filament 4w G95 2000k E27
BR-BB47-00420

Bec Led Decorativ Filament 4w G95 2000k E27
BR-BB48-00420

Bec Led Decorativ Filament 4w G125 2000k E27
BR-BB48-00620

Bec Led Decorativ Filament 6w G125 2000k E27
BR-BB50-00420

Bec Led Decorativ Filament 4w DM110, 2000k, E27
BR-BB53-00420

Bec Led Decorativ Filament 4w CR110 2000k E27
BR-BB55-00420

Bec Led Decorativ Filament 4w HR95 2000k E27
BR-BB57-00420

Bec Led Decorativ Filament 4W, WL100, 2000k, E27
BR-BB59-00420

Bec Led Decorativ Filament 4w LM125 2000k E27
BR-BB60-00620

Bec Led Decorativ Filament 6W, LB125, 2000k, E27
BR-BB62-00420

Bec Led Decorativ Filament 4W,T30-200, 2000k, E27
BR-BB62-60620

Bec Led Decorativ Dimabil Filament 6W,T30-200, 2000k, E27
BR-BB56-00420

Bec Led Decorativ Filament 4w FL95 2000k E27
BE-5W.P45.E14.3

Bec LED 5W, P45, PLS 3000K, E14
BR-5W.P45.E14.6

Bec LED 5W, P45, PLS 6500K, E14
BE-5W.P45.E27.3

Bec LED 5W, P45, PLS 3000K, E27
BR-5W.G45.E27.3

Bec LED 5W, G45, PLS 3000K, E27
BR-5W.G45.E27.6

Bec LED 5W, G45, PLS 6400K, E27
BE-4W.A55.E27.3

Bec LED 4W, A55, 3000K, E27
BE-5W.3

Bec LED 5W, A60, 3000K, E27
BR-5W.4

Bec LED 5W, A60, 4200K, E27
BR-5W.6

Bec LED 5W, A60, 6400K, E27
BR-6W.4

Bec LED 5W, A60, 4200K, E27
BR-8W.3

Bec LED 8W, A60, 3000K, E27
BR-8W.4

Bec LED 8W, A60, 4200K, E27
BR-8W.6

Bec LED 8W, A60, 6400K, E27
BR-10W.3

Bec LED 10W, A60, 3000K, E27
BR-10W.4

Bec LED 10W, A60, 4200K, E27
BR-10W.6

Bec LED 10W, A60, 6500K, E27
BR-12W.3

Bec LED 12W, A60, 3000K, E27
BR-12W.4

Bec LED 12W, A60, 4200K, E27
BR-12W.6

Bec LED 12W, A60, 6400K, E27
BR-15W.3

Bec LED 15W, A65, 3000K, E27
BR-15W.6

Bec LED 15W, A65, 6400K, E27
BR-15W.A70.E27.3

Bec LED 15W, A70, 3000K, E27
BR-18W.3

Bec LED 18W, A80, 3000K, E27
BR-18W.6

Bec LED 18W, A80, 6500K, E27
BR-BA14-01020

Bec Led 10W Dimabile, A60 3000K E27
BR-BA14-01021

Bec Led 10W Dimabile, A60 6400K E27
BR-BA14-30830

Bec Led 8W cu Acumulator, A60 3000K E27
BR-BA14-50720

Bec Led 7W cu Senzor, A60, 3000K, E27
BR-BA14-50723

Bec Led 7W cu Senzor, A60, 6500K, E27
BR-BA34-00610

Bec LED 6W, E14, R50, 3000k
BR-BA34-00613

Bec LED 6W, E14, R50, 6500k
BR-BA34-00920

Bec LED 6W, E27, R63, 3000k
BR-BA34-00923

Bec LED 6W, E27, R63, 6500k
BE-20W.3

Bec LED 20W, T80, 3000K, E27
BE-20W.6

Bec LED 20W, T80, 6500K, E27
BE-30W.3

BEC LED, 30W, T100, E27, 3000K
BR-30W.6

BEC LED, 30W, T100, E27, 6500K
BE-40W.3

BEC LED, 40W, T120, E27, 3000K
BR-40W.6

BEC LED, 40W, T120, E27, 6500K
BR-50W.6

BEC LED, 50W, T120, E27, 6400K
BE-5W.C35.E14.3

BEC LED, 5W, C35, PLS, E14, 3000K, Lumanare
BE-5W.C37.E14.3

BEC LED, 5W, C37, PLS, E14, 3000K, Lumanare
BR-5W.C37.E14.6

BEC LED, 5W, C37, PLS, E14, 6400K, Lumanare
BR-5W.C37.E27.3

BEC LED, 5W, C37, PLS, E27, 3000K, Lumanare
BR-5W.C37.E27.6

BEC LED, 5W, C37, PLS, E27, 6500K, Lumanare
BR-7W.C37.E14.3

BEC LED, 7W, C37, PLS, E14, 3000K, Lumanare
BR-7W.C37.E14.6

BEC LED, 7W, C37, PLS, E14, 6400K, Lumanare
BR-5W.C35T.E14.3

BEC LED, 5W, C35T, E14, 3000K, Flacara
BR-5W.C35T.E14.6

BEC LED, 5W, C35T, E14, 6500K, Flacara
BR-5W.C37T.E14.3

BEC LED, 5W, C37T, E14, 3000K, Flacara
BR-5W.C37T.E14.6

BEC LED, 5W, C37T, E14, 6400K, Flacara
BR-BA94-02810

Bec Halogen 28W, E14, C35T Clear Flacara
BR-BA94-04210

Bec Halogen 42W, E14, C35T 2800k Flacara
BR-BA95-02810

Bec Halogen 28W, E14, C35 2800k Clear
BR-BA95-04210

Bec Halogen 42W, E14, C35 2800k Clear
BR-BA95-34210

Bec Halogen 42W, E14, C35 2800k Opal
BR-BA96-02820

Bec Halogen 28W, E27, G45 2800k Clear
BR-BA96-04220

Bec Halogen 42W, E27, G45 2800k Clear
BR-BA96-34220

Bec Halogen 42W, E27, G45 2800k FRS
BR-BA97-02820

Bec Halogen 28W, E27, A55 2800k Clear
BR-BA97-04220

Bec Halogen 42W, E27, A55 2800k Clear
BR-BA97-05220

Bec Halogen 52W, E27, A55 2800k Clear
BR-BA97-07020

Bec Halogen 70W, E27, A55 2800k Clear
BR-BA98-34220

Bec Halogen 42W, E27, G95 2800k Opal
BE-BA70-0122

BEC LED, 1W, G45, Alb, E27
BE-BA70-0125

BEC LED, 1W, G45, E27, ALBASTRU
BE-BA70-0120

BEC LED, 1W, G45, E27, GALBEN
BE-BA70-0123

BEC LED, 1W, G45, E27, ROSU
BE-BA70-0124

BEC LED, 1W, G45, E27, VERDE
BR-BA33-01420

Bec Led 14W G95 E27 3000k (1150lm)
BR-BA33-01423

Bec Led 14W G95 E27 6400k (1150lm)
BR-BA29-00340

Bec Led 3W SMD 3000k G4 360 Grade
BR-BA29-00343

Bec Led 3W SMD 6400k G4 360 Grade
BR-BA29-00390

Bec Led 3W SMD 3000k G4 360 Grade
BR-BA29-00393

Bec Led 3W SMD 6400k G4 360 Grade
BR-BA29-30240

Bec Led 1.5W, SMD, 3000k, G4, 360 Grade, 12VAC
BR-BA29-30243

Bec Led 1.5W, SMD, 6400k, G4, 360 Grade, 12VAC
BR-BA29-00590

Bec Led 5W, SMD, 3000k, 360 Grade, 220V
BR-BA29-00593

Bec Led 5W, SMD, 6400k, 360 Grade, 220V
BR-BA29-50290

Bec Led 2W, SMD, 3000k, G9, 360 Grade, 220V
BR-BA29-50293

Bec Led 2W, SMD, 6500k, G9, 360 Grade, 220V
BR-BA24-00550

Bec Led 5W, GU10, SMD, 3000K, PLS,
BR-BA24-00553

Bec Led 5W, GU10, SMD, 6400K, PLS,
BR-BA24-00560

Bec Led 5W SMD 3000k G5.3 360 grade PLS 220V
BR-BR-BA24-00563

Bec Led 5W SMD 6400k G5.3 360 grade PLS 220V
BR-BA25-00550

Bec Led 5W, GU10, COB, 3000K, PLS,
BR-BA25-00551

Bec Led 5W, GU10, COB, 4200K, PLS,
BR-BA25-00553

Bec Led 5W, GU10, COB, 6500K, PLS,
BR-BA25-00750

Bec Led 7W, GU10, COB, 3000K, PLS,
BR-BA25-00751

Bec Led 7W, GU10, COB, 4200K, PLS,
BR-BA25-00753

Bec Led 7W, GU10, COB, 6400K, PLS,
BR-BA26-00550

Bec Led GU10 5w Dimabil 3000k 38 grade 220V
BR-BA26-00551

Bec Led GU10 5w Dimabil 4200k 38 grade 220V
BE-4W.GU10.3.SMD

Bec Led 4W, GU10, SMD, 3000K, 220V,
BE-4W.GU10.4.SMD

Bec Led 4W, GU10, SMD, 4200K, 220V,
BE-4W.GU10.6.SMD

Bec Led 4W, GU10, SMD, 6400K, 220V,
BR-BA27-00550

Bec Led 4.8W, GU10, SMD, 3000K, Premium,
BR-BA27-00551

Bec Led 4.8W, GU10, SMD, 4200K, Premium,
BR-BA27-00553

Bec Led 4.8W, GU10, SMD, 6400K, Premium,
BR-BA27-60650

Bec Led 6W, GU10, SMD, 3000K, Premium,
BR-BA27-60651

Bec Led 6W, GU10, SMD, 4200K, Premium,
BR-BA31-01420

Bec Led 14W PAR30, 3000K, E27
BR-BA32-01450

BEC-LED ADVANCE 14W AR111 ALM-3000K GU10
BR-BA32-01460

BEC-LED ADVANCE 14W AR111 ALM-3000K G53
BR-BA52-00680

Tub LED 600mm, 9W 3000K, T8, Alb
BR-BA52-00681

Tub LED 600mm, 9W 4200K, T8, Alb
BR-BA52-00683

Tub LED 600mm, 9W 6400K, T8, Alb
BR-BA52-01280

Tub LED 1200mm, 18W 3000K, T8, Alb
BR-BA52-01281

Tub LED 1200mm, 18W 3000K, T8, Alb
BR-BA52-01283

Tub LED 1200mm, 18W 6400K, T8, Alb
BR-BA52-05280

Tub LED 1200mm, 18W 4200K, T8, Alb
BR-BA52-0181

Tub LED 1500mm, 24W 4200K, T8, Alb
BR-BA52-01583

Tub LED 1500mm, 24W 6400K, T8, Alb
BR-BA52-20681

Tub LED 600mm, 9W 4200K, T8, Alimentare la un capat , Alb
BR-BA52-20683

Tub LED 600mm, 9W 6400K, T8, Alimentare la un capat , Alb
BR-BA52-21281

Tub LED 1200mm, 18W 4200K, T8, Alimentare la un capat , Alb
BR-BA52-21283

Tub LED 1200mm, 18W 6500K, T8, Alimentare la un capat , Alb
BR-BA52-21581

Tub LED 1500mm, 24W 4200K, T8, Alimentare la un capat , Alb
BR-BA52-21583

Tub LED 1500mm, 24W 6400K, T8, Alimentare la un capat , Alb


surse_de_iluminat
COD
DENUMIRE
C-KS5050-60AR
C-KS5050-60A
C-KS5050.60AC
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 Alb Rece
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 Alb
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 Alb Cald
C-KS5050.60B
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 BLEU
C-KS5050.60G
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 GALBEN
C-KS5050.60R
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 ROSU
C-KS5050.60V
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 VERDE
C-KS5050.60GB
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 RGB
C-S25-12
C-S50-12
C-S75-12
C-S100-12
C-S150-12
C-S350-12
C-S45-12.IP67
C-T82-RGB.R82
C-T31W-RGB.I24
TRAF PT LED 25W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 50W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 75W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 100W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 150W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 350W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 45W 160-240VAC- 12V DC
LED CONTROLLER PT BANDĂ LED, RGB
12V DC 6A CU TELECOMANDĂ (PT. EXT.)
LED CONTROLLER PT BANDĂ LED, RGB
12V DC 6A CU TELECOMANDĂ (PT. INT.)





BR-BS01-00100
BR-BS01-00103
BR-BS01-00104
BR-BS01-00105
BR-BS01-00106
BR-BS01-00300
BR-BS01-00303
BR-BS01-00304
BR-BS01-00305
BR-BS01-00306
BR-BS01-00309
BR-BS01-00400
BR-BS01-00403
BANDA LED 5M-60LED 3528-3000K 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 3528-6500K 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 3528-ROSU 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 3528-VERDE 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 3528-BLEU 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 5050-3000K 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-6400K 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-ROSU 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-VERDE 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-BLEU 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-RGB 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-3000K 12VDC IP54 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-6400K 12VDC IP54 14,4W
BR-BS04-00203
BR-BS04-00204
BR-BS04-00205
BR-BS04-00206
Led Modul 1,2w, 3LED, 50 buc, 6400k, 12v, IP67, -20°/+65°
Led Modul 1,2w, 3LED, 50 buc, Roșu, 12v, IP67, -20°/+65°
Led Modul 1,2w, 3LED, 50 buc, Verde, 12v, IP67, -20°/+65°
Led Modul 1,2w, 3LED, 50 buc, Bleu, 12v, IP67, -20°/+65°
BR-BS04-00303
BR-BS04-00306
Led Modul 1,5w, 1LED, 25 buc, 6400k, 12v, IP67, -20°/+65°
Led Modul 1,5w, 1LED, 25 buc, Bleu, 12v, IP67, -20°/+65°

BR-BY02-00250
BR-BY02-00600
BR-BY02-01000
BR-BY02-01500
BR-BY02-02000
BR-BY02-02500
BR-BY02-03500
BR-BY02-10250
BR-BY02-10600
BR-BY02-11000
BR-BY02-11500
Traf pentru LED 25W 12VDC IP20
Traf pentru LED 60W 12VDC IP20
Traf pentru LED 100W 12VDC IP20
Traf pentru LED 150W 12VDC IP20
Traf pentru LED 200W 12VDC IP20
Traf pentru LED 250W 12VDC IP20
Traf pentru LED 350W 12VDC IP20
Traf pentru LED 25W 24VDC IP20
Traf pentru LED 60W 24VDC IP20
Traf pentru LED 100W 24VDC IP20
Traf pentruLED 150W 24VDC IP20

BR-BY30-01110
LED Controller 180W RF RGB

BR-BY30-01130

LED Controller 72W IR24 RGB


surse_de_iluminat
CODMODELDENUMIRE
KA-MH150METAL BULBBEC METAL 150W R7s
KA-MH70.G12
KA-MH150.G12
METAL BULB
METAL BULB
METAL 70W G12
BEC METAL 150W G12
KA-MH150.E40
KA-MH250
KA-MH400
KA-MH1000
METAL BULB
METAL BULB
METAL BULB
METAL BULB
BEC METAL 150W E40
BEC METAL 250W E40
BEC METAL 400W E40
BEC METAL 1000W E40
KA-250SO
KA-400SO
SODIUM BULB
SODIUM BULB
BEC SODIU 250W E40
BEC SODIU 400W E40
KA-1000SOSODIUM BULBBEC SODIU 1000W E40

Aveți un proiect în derulare?
Trimiteți un email la adresa cristi.gheorghe@spotvisionelectric.ro cu urmatoarele date:
Numele (pers. fizică/juridică); Nr. telefon;Necesarul pentru proiect
și în cel mai scurt timp veți fi contactat de către inginerul nostru: ing. Cristian Gheorghe!
Vă mulțumim!

DEPARTAMENT PROIECTE