surse_de_iluminat
C-AL2017-1



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:330MM IP20
C-AL2017-2



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:330MM IP20
C-AL2017-3



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:330MM IP20
C-AL2017-4



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:350MM IP20
C-AL2017-5


Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:340MM IP20
C-AL2017-6



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:340MM IP20
C-AL2017-7



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K D:330x330x55MM IP20
C-AL2017-8



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K FI:350MM IP20
C-AL2017-8P



Plafoniera LED cu senzor zgomot 22W 1760LM 6000K FI:350MM IP20

C-AL2018-1



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:340MM IP20
C-AL2018-2



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:340MM IP20
AL2018-3



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:340MM IP20
C-AL2018-4



Plafoniera LED 22W 1760LM 6000K F:340MM IP20
BR-BH16-02230



Plafoniera LED 24W 6500K 1940LM Jade slim rnd IP20
BR-BH16-02280



Plafoniera LED 24W 3000/4000/6500K 1940LM Jade slim rnd IP20
BR-BH15-02100



Plafoniera LED 20W 1440LM 3000K IP44 Jade
BR-BH15-02130



Plafoniera LED 20W 1440LM 6500K IP44 Jade
BR-BH15-02200



Plafoniera LED 30W 2060LM 3000K IP44 Jade
BR-BH15-02230



Plafoniera LED 30W 2060LM 6500K IP44 Jade
BR-BH15-03100



Plafoniera LED 20W 1440LM 3000K IP44 Jade
BR-BH15-03130



Plafoniera LED 20W 1440LM 6500K IP44 Jade
BR-BH15-03200



Plafoniera LED 30W 2060LM 3000K IP44 Jade
BR-BH15-03230



Plafoniera LED 30W 2060LM 6500K IP44 Jade
BR-BH16-03230



Plafoniera LED 24W 6500K 1940LM Jade patrat IP20
BR-BH16-03280



Plafoniera LED 24W 3000/4000/6500K 1940LM Jade patrat IP20
BR-BC16-00200



Plafoniera LED 12W 1260LM 3000K IP54 Elips

BR-BC16-00230



Plafoniera LED 12W 1260LM 6500K IP54 Elips
BR-BC16-00300



Plafoniera LED 18W 1260LM 3000K IP54 Elips
BR-BC16-00330



Plafoniera LED 18W 1260LM 6500K IP54 Elips
BR-BC16-00300.IP



Plafoniera LED 20W 1460LM 3000K IP65 Elips
BR-BC16-00330.IP



Plafoniera LED 20W 1460LM 6500K IP65 Elips
BR-BC15-00500



Plafoniera LED senzor PIR 10W 630LM 3000K IP44
BR-BC15-00530



Plafoniera LED senzor PIR 10W 630LM 6500K IP44
BR-BC15-00300



Plafoniera LED senzor PIR 15W 820LM 3000K IP20
BR-BC15-00330



Plafoniera LED senzor PIR 15W 820LM 6500K IP20
BR-BC16-00600



Plafoniera LED 18W 1260LM 3000K IP54 Round
BR-BC16-00630



Plafoniera LED 18W 1260LM 6500K IP54 Round
BR-BH15-01100



Plafoniera LED senzor MS 18W 1440LM 3000K IP44 Jade
BR-BH15-01130



Plafoniera LED senzor MS 18W 1440LM 6500K IP44 Jade
MI-118.053-L

Plafoniera LED 18W 6000K alb IP40 ovala 2BUC/CUT
MI-118.054-L

Plafoniera LED 18W 6000K alb IP40 patrata 2BUC/CUT
MI-118.055-L

Plafoniera LED 18W 6000K alb IP40 Elips 2BUC/CUT
MI-118.056-L

Plafoniera LED 18W 6000K alb IP40 Daisy 2BUC/CUT
MI-118.057-L

Plafoniera LED 18W 6000K alb IP40 Star 2BUC/CUT
MI-118.058-L

Plafoniera LED 18W 6000K alb IP40 Neptun 2BUC/CUT
MI-118.059-L

Plafoniera LED 18W 6000K alb IP40 Trio 2BUC/CUT


surse_de_iluminat
BR-BH07-03000



Corp iluminat LED 8W 400LM 3000K alb IP20 AVVA-WL01
BR-BH07-03001



Corp iluminat LED 8W 400LM 3000K negru IP20 AVVA-WL01
BR-BH07-03100



Corp iluminat LED 8W 400LM 3000K alb IP20 AVVA-WL02
BR-BH07-03101



Corp iluminat LED 8W 400LM 3000K negru IP20 AVVA-WL02
BR-BH07-03200



Corp iluminat LED 8W 400LM 3000K alb IP20 AVVA-WL03
BR-BH07-03201



Corp iluminat LED 8W 400LM 3000K negru IP20 AVVA-WL03
BR-BH07-03200



Corp iluminat LED 8W 400LM 3000K alb IP20 AVVA-WL03
BR-BH07-03201



Corp iluminat LED 8W 400LM 3000K negru IP20 AVVA-WL03
BR-BG32-00200



Corp iluminat 1xGU10 alb IP44 Rita-P
BR-BG32-00202



Corp iluminat 1xGU10 gri IP44 Rita-P
BR-BG32-00220



Corp iluminat 2xGU10 alb IP44 Rita-P
BR-BG32-00222



Corp iluminat 2xGU10 gri IP44 Rita-P
BR-BG40-00100



Corp iluminat LED 5W 450LM 3000K alb IP44 Rita-PL
BR-BG40-00102



Plafoniera LED 5W 450LM 3000K gri IP44 Rita-PL
BR-BG40-00200



Corp iluminat LED 2x5W 900LM 3000K alb IP44 Rita-PL
BR-BG40-00202



Plafoniera LED 2x5W 900LM 3000K gri IP44 Rita-PL
BR-BG32-00304



Corp iluminat pt perete nichel cu dulie 1XGU10 IP44 Rita-S
BR-BG32-00324



Corp iluminat pt perete nichel cu dulie 2XGU10 IP44 Rita-S


surse_de_iluminat
MI-118.001



Plafoniera rotundA PC. 1xE27 disp transparent F:30CM alb IP20 Luna 1
MI-118.001-3

Plafoniera rotunda PC. 1xE27 disp transparent F:30CM silver IP20 Luna 1

MI-118.001-6

Plafoniera rotunda PC. 1xE27 disp transparent F:30CM nuc IP20 Luna 1
MI-118.005



Plafoniera rotundA PC. 1xE27 disp opal F:22CM alb IP20 Glop 1
MI-118.005-3

Plafoniera rotunda PC. 1xE27 disp opal F:22CM silver IP20 Glop 1
MI-118.005-6

Plafoniera rotunda PC. 1xE27 disp opal F:22CM nuc IP20 Glop 1
MI-118.009
MI-118.046-LED

Plafoniera LED cu senzor 18W, 1310lm,6000k, diametru 30cm
MI-118.046

Plafoniera cu senzor 2x60W diametru 30cm
MI-118.042-1

Plafoniera ovala cu gratar ALFA IP44 E27 Alb
MI-118.047

Plafoniera MINI GLOB1 Alb 60W E27
MI-118.048

Plafoniera MINI GLOB2 Alb 60W E27
MI-118.023

Plafoniera NEMLI E27 Transparent Ø30CM
MI-118.024

Plafoniera NEMLI E27 Ø30CM
MI-118.029

Plafoniera NEMLI IP65 Transparent E27 D:240x300MM
MI-118.030

Plafoniera NEMLI IP65 E27 D:240x300MM
MI-118.035

Plafoniera NEM ELIPS IP54 Transparent E27 D:170x270mm
MI-118.036

Plafoniera NEM ELIPS IP54 E27 D:170x270mm
MI-118.043-1

Plafoniera ovala BETA Alb IP40 E27
MI-118.044-1

Plafoniera ovala cu gratar BETA Alb IP40 E27
MI-118.055

Plafoniera KENT E27 60W
MI-118.051

Plafoniera MAXI LUNA1 E27 Ø30cm
MI-118.049

Plafoniera DOUBLE LUNA1 2xE27 Ø38cm
MI-118.011

Plafoniera OVAL E27 60W
MI-118.012

Plafoniera Oval E27 60W Geam Transparent
MI-118.013

Plafoniera KARE1 E27 D:240x240mm
MI-118.015

Plafoniera DOUBLE KARE1 2xE27 D:340x340mm
MI-118.017

Plafoniera cu senzor Patrat 2xE27 D:340x340mm
MI-118.022

Plafoniera cu senzor LUNA 2xE27 Ø38CM
MI-118.096

Pendul 32W Neon G10Q fara sursa
C-C3092W



Aplica sticla 1xE27 disp alb mat IP20 D:30x15CM IP20 Keten
C-C3092S



Plafoniera rotunda sticla 1xE27 disp alb mat F:25CM IP20 Keten
C-C3092M



Plafoniera rotunda sticla 2xE27 disp alb mat F:30CM IP20 Keten
C-C3092L



Plafoniera rotunda sticla 3xE27 disp alb mat F:40CM IP20 Keten


surse_de_iluminat





C-C3011W


Aplica SPIRALA 1xE27
C-C3011S

Plafoniera SPIRALA FI:25cm 1xE27
C-C3011M

Plafoniera SPIRALA FI:30cm 2xE27
C-C3011L

Plafoniera SPIRALA FI:40cm 3xE27
C-C3028W

Aplica LINII FRANTE 1xE27
C-C3028S

Plafoniera LINII FRANTE FI:25cm 1xE27
C-C3028M

Plafoniera LINII FRANTE FI:30cm 2xE27
C-C3028L

Plafoniera LINII FRANTE FI:40cm 3xE27
C-C3095W

Aplica ZEBRA 1xE27
C-C3095S

Plafoniera ZEBRA FI:25cm 1xE27
C-C3095M

Plafoniera ZEBRA FI:30cm 2xE27
C-C3095L

Plafoniera ZEBRA FI:40cm 3xE27
C-C3094W

Aplica ARTISTIC 1xE27
C-C3094S

Plafoniera ARTISTIC FI:25cm 1xE27
C-C3094M

Plafoniera ARTISTIC FI:30cm 2xE27
C-C3094L

Plafoniera ARTISTIC FI:40cm 3xE27
C-C9013L-V

Plafonieră LINII VERZI FI:40cm 3xE27
C-C9013M-V

Plafonieră LINII VERZI FI:30cm 2xE27
C-C9013S-V

Plafonieră LINII VERZI FI:25cm 1xE27
C-C9013W-V

Aplica LINII VERZI 1xE27
C-C9013L-M

Plafonieră LINII MARO FI:40cm 3xE27
C-C9013M-M

Plafonieră LINII MARO FI:30cm 2xE27
C-C9013S-M

Plafonieră LINII MARO FI:25cm 1xE27
C-C9013W-N

Aplica LINII MARO 1xE27
C-C9013L-MOV

Plafonieră LINII MOV FI:40cm 3xE27
C-C9013M-MOV

Plafonieră LINII MOV FI:30cm 2xE27
C-C9013S-MOV

Plafonieră LINII MOV FI:25cm 1xE27
C-C9013W-MOV

Aplica LINII MOV 1xE27
C-C9013L-N

Plafonieră LINII NEGRE FI:40cm 3xE27
C-C9013M-N

Plafonieră LINII NEGRE FI:30cm 2xE27
C-C9013S-MOV

Plafonieră LINII NEGRE FI:25cm 1xE27
C-C9013W-N

Aplica LINII NEGRE 25cm 1xE27


surse_de_iluminat

C-BY008.11L.SN

Plafoniera Patrata Saten 2x60W E-27
C-BY008.7S.SN

Plafoniera Patrata Saten Small
C-BY008.9M.SN

Plafoniera Patrata Saten
C-BW007.11L.SN

Plafoniera Rotunda Saten
C-BW007.7S.SN

Plafoniera Rotunda Saten 25CM
C-BW007.9M.SN

Plafoniera Rotunda Saten 30CM
C-BY009.7S.SN

Plafoniera Rotunda Saten 25CM
C-BY009.9M.SN

Plafoniera Rotunda Saten 30CM
C-BY010.L.SN

Plafoniera Rotunda Saten 2x60W E27
C-BY010.S.SN

Plafoniera Rotunda Saten 1x60W E27
C-BY135

Plafoniera Rotunda Crom E27 Geam + MET MOD
C-BY136

Plafoniera Rotunda Crom E27 Geam + MET MOD

surse_de_iluminat

BR-BP01-30300

SPOT CU LED ROTUND 2 INCH 3W 3000K 150lm
BR-BP01-30310

SPOT CU LED ROTUND 2 INCH 3W 4200K 150lm
BR-BP01-30330

SPOT CU LED ROTUND 2 INCH 3W 6400K 150lm
BR-BP01-30600

SPOT CU LED ROTUND 3 INCH 6W 3000K 150lm
BR-BP01-30610

SPOT CU LED ROTUND 3 INCH 6W 4200K 150lm
BR-BP01-30630

SPOT CU LED ROTUND 3 INCH 6W 6400K 150lm
BR-BP01-31200

SPOT CU LED ROTUND 4 INCH 12W 3000K 910lm
BR-BP01-31210

SPOT CU LED ROTUND 4 INCH 12W 4200K 910lm
BR-BP01-31230

SPOT CU LED ROTUND 4 INCH 12W 6500K 910lm
BE-AP01-31200

SPOT CU LED ROTUND 5 INCH 12W 3000K 910lm
BE-BL07.1220

SPOT CU LED ROTUND 5 INCH 12W 6400K 910lm
BE-BL07.1500

SPOT CU LED ROTUND 6 INCH 15W 3000K 11800lm
BE-BL07.1520

SPOT CU LED ROTUND 6 INCH 15W 6400K 11800lm
BR-BP01-31500

SPOT CU LED ROTUND 8 INCH 15W 3000K 11800lm
BR-BP01-31510

SPOT CU LED ROTUND 8 INCH 15W 4200K 11800lm
BR-BP01-31530

SPOT CU LED ROTUND 8 INCH 15W 6400K 11800lm
BR-BP01-31800

SPOT CU LED ROTUND 8 INCH 18W 3000K 13600lm
BR-BP01-31810

SPOT CU LED ROTUND 8 INCH 18W 4200K 13600lm
BR-BP01-31830

SPOT CU LED ROTUND 8 INCH 18W 6400K 13600lm
BR-BP13-00800

SPOT LED ROTUND 3 INCH 8W 3000K 13600lm
BR-BP13-00810

SPOT LED ROTUND 3 INCH 8W 4000K 13600lm
BR-BP13-00830

SPOT LED ROTUND 3 INCH 8W 6500K 13600lm
BR-BP13-01200

SPOT LED ROTUND 4 INCH 12W 3000K 13600lm
BR-BP13-01210

SPOT LED ROTUND 4 INCH 12W 4000K 13600lm
BR-BP13-01230

SPOT LED ROTUND 4 INCH 12W 6500K 13600lm
BR-BP13-01800

SPOT LED ROTUND 6 INCH 18W 3000K 13600lm
BR-BP13-01810

SPOT LED ROTUND 6 INCH 18W 4000K 13600lm
BR-BP13-01830

SPOT LED ROTUND 6 INCH 18W 6500K 13600lm
BR-BP13-02400

SPOT LED ROTUND 8 INCH 24W 3000K
BR-BP13-02410

SPOT LED ROTUND 8 INCH 24W 4200K
BR-BP13-02430

SPOT LED ROTUND 8 INCH 24W 6500K
BR-BP13-03200

SPOT LED ROTUND 8 INCH 32W 3000K
BR-BP13-03210

SPOT LED ROTUND 8 INCH 32W 4000K
BR-BP13-03230

SPOT LED ROTUND 8 INCH 32W 6500K
BR-BP01-60600

Spot cu LED rotund 3 INCH 6W 3000K 360lm
BR-BP01-60610

Spot cu LED rotund 3 INCH 6W 4200K 360lm
BR-BP01-60630

Spot cu LED rotund 3 INCH 6W 6500K 360lm
BR-BP01-61200

Spot cu LED rotund 4 INCH 12W 3000K 910lm
BR-BP01-61210

Spot cu LED rotund 4 INCH 12W 4200K 910lm
BR-BP01-61230

Spot cu LED rotund 4 INCH 12W 6500K 910lm
BR-BP01-61800

Spot cu LED rotund 8 INCH 18W 3000K 1440lm
BR-BP01-61810

Spot cu LED rotund 8 INCH 18W 4200K 1440lm
BR-BP01-61830

Spot cu LED rotund 8 INCH 18W 6500K 1440lm
BR-BP02-30600

Spot cu LED pătrat 12x12cm 6W 3000K 350lm
BR-BP02-30610

Spot cu LED pătrat 12x12cm 6W 4200K 350lm
BR-BP02-30630

Spot cu LED pătrat 12x12cm 6W 6400K 350lm
BR-BP02-31200

Spot cu LED pătrat 15x15cm 12W 3000K 870lm
BR-BP02-31210

Spot cu LED pătrat 15x15cm 12W 4200K 870lm
BR-BP02-31230

Spot cu LED pătrat 15x15cm 12W 6400K 870lm
BE-BL08.1210

Spot cu LED pătrat 15x15cm 12W 4200K 910lm
BE-BL08.1220

Spot cu LED pătrat 15x15cm 12W 6400K 910lm
BE-BL08.1610

Spot cu LED pătrat 19x19cm 16W 4200K 1180lm
BR-BP02-31800

Spot cu LED pătrat 25x25cm 18W 3000K 1180lm
BR-BP02-31810

Spot cu LED pătrat 25x25cm 18W 4200K 1180lm
BR-BP02-31830

Spot cu LED pătrat 25x25cm 18W 6400K 1180lm
BR-BP03-30600

Spot LED Rotund Aplicabil 6W 3000k 12x3,8cm 350lm
BR-BP03-30610

Spot LED Rotund Aplicabil 6W 4200k 12x3,8cm 350lm
BR-BP03-30630

Spot LED Rotund Aplicabil 6W 6400k 12x3,8cm 350lm
BR-BP03-31200

Spot LED Rotund Aplicabil 12W 3000k 17x3,8cm 870lm
BE-AP03-31210

Spot LED Rotund Aplicabil 12W 4200k 17x3,8cm 910lm
BR-BP03-31230

Spot LED Rotund Aplicabil 12W 6400k 17x3,8cm 910lm
BR-BP03-31800

Spot LED Rotund Aplic.18W 3000k 22x3,8cm 1390lm
BE-AP03-31810

Spot LED Rotund Aplic.18W 4200k 22x3,8cm 1360lm
BR-BP03-31830

Spot LED Rotund Aplic.18W 6400k 22x3,8cm 1360lm
BR-BP03-32400

Spot LED Rotund Aplic. 24W 3000k 30x3,8cm 1850lm
BR-BP03-32410

Spot LED Rotund Aplic. 24W 4200k 30x3,8cm 1850lm
BR-BP03-32430

Spot LED Rotund Aplic. 24W 6400k 30x3,8cm 1850lm
BE-BL06.0610

Spot LED Pătrat Aplic. 6W 4200k 12x12x3,8cm 380lm
BE-BL06.0620

Spot LED Pătrat Aplic. 6W 6400k 12x12x3,8cm 380lm
BR-BP04-31200

Spot LED Pătrat Aplic. 12W 3000k 17x17x3,8cm 910lm
BR-BP04-31210

Spot LED Pătrat Aplic. 12W 4200k 17x17x3,8cm 910lm
BR-BP04-31230

Spot LED Pătrat Aplic. 12W 6400k 17x17x3,8cm 910lm
BE-BL06.1800

Spot LED Pătrat Aplic. 18W 3000k 22x22x3,8cm 1390lm
BR-BP04-31810

Spot LED Pătrat Aplic. 18W 4200k 22x22x3,8cm 1390lm
BR-BP04-31830

Spot LED Pătrat Aplic. 18W 6400k 22x22x3,8cm 1390lm
BR-BP04-32400

Spot LED Pătrat Aplic. 24W 3000k 30x30x3,8cm 1850lm
BR-BP04-32410

Spot LED Pătrat Aplic. 24W 4200k 30x30x3,8cm 1850lm
BR-BP04-32430

Spot LED Pătrat Aplic. 24W 6400k 30x30x3,8cm 1850lm
BR-BH06-00100

SPOT LED ROTUND MINICOB 3W 3000K
BR-BH06-00130

SPOT CU LED ROTUND MINICOB 3W 6400K
BR-BH06-00900

SPOT CU LED ROTUND MINICOB 5W 3000K
BR-BH06-00930

SPOT CU LED ROTUND MINICOB 5W 6400K
BR-BD01-00500

SPOT CU LED ROTUND COB-S 5W 3000K
BR-BD01-00530

SPOT CU LED ROTUND COB-S 5W 6400K
BR-BD02-00500

SPOT CU LED ROTUND G1, ROTABIL, 5W, 380LM, 3000K
BR-BD02-00510

SPOT CU LED ROTUND G1, ROTABIL, 5W, 380LM, 4200K
BR-BD02-00510

SPOT CU LED ROTUND G1, ROTABIL, 5W, 380LM, 6500K
BR-BD36-00300

Spot cu LED rotabil,
3000K, 30W, COBLED
BR-BD36-00310

Spot cu LED rotabil,
4000K, 30W, COBLED
BR-BH03-02090

CARCASĂ ALBĂ IP54
GU10/GU5,3 SPOTI-IP
BR-BD02-10500

Spot LED Patrat 5W 380LM 38D 3000K Ip20 G1 Braytron Plus
BR-BD02-10530

Spot LED Patrat 5W 380LM 38D 6500K Ip20 G1 Braytron Plus
BR-BD02-01000

Spot LED Rotabil 10W 800LM 3000K Ip20 G1 Plus
BR-BD02-01030

Spot LED Rotabil 10W 800LM 6500K Ip20 G1 Plus
BR-BH03-02094

CARCASĂ NICHEL IP54 GU10/GU5,3 SPOTI-IP
BR-BH03-04100

Carcasa Alb Patrat Pt GU10 Tetra-CF
BR-BH03-00111

Carcasă neagră, pătrată ptr. GU5.3 SPOTTI-S
BR-BH03-00113

Carcasă nichel, pătrată ptr. GU5.3 SPOTTI-S
BR-BH03-00121

Carcasă neagră ptr.
2xGU5.3 SPOTTI-S
BR-BH03-00123

Carcasă nichel ptr.
2xGU5.3 SPOTTI-S
BR-BH03-00161

Carcasă neagră, rotundă ptr. GU5.3 SPOTTI-S
BR-BH03-00163

Carcasă nichel, rotundă ptr. GU5.3 SPOTTI-S
BR-BH03-04010

Carcasă albă, rotundă
ptr. GU5.3 TETRA-C
BR-BH03-04020

Carcasă albă, patrata
ptr. GU5.3 TETRA-C
BR-BH03-04040

Carcasă albă, patrata
ptr. GU5.3 TETRA-D
BR-BH03-04050

Carcasă albă, rotunda
ptr. GU5.3 TETRA-E
BR-BH03-04050

Carcasă albă, rotunda
ptr. GU5.3 TETRA-E
BR-BH03-04060

Carcasă albă, rotunda
ptr. GU5.3 TETRA-F
BR-BH03-04070

Carcasă albă, rotunda
ptr. GU5.3 TETRA-G
BR-BH03-04080

Carcasă albă, rotunda
ptr. GU5.3 TETRA-H
BR-BH03-02060

Carcasă albă ptr. GU5.3, 2 buc./cutie, MITTO-S
BR-BH03-02040

Carcasă albă ptr. GU5.3, 2 buc./cutie, MITTO-S
BR-BH03-02070

Carcasă albă ptr. GU5.3, 2 buc./cutie, SPOTTI-R
BR-BH03-02064

Carcasă nichel ptr. GU5.3, 2 buc./cutie, SPOTTI-S
BR-BH03-02044

Carcasă nichel ptr. GU5.3, 2 buc./cutie, SPOTTI-S
BR-BH03-02074

Carcasă nichel ptr. GU5.3, 2 buc./cutie, SPOTTI-R
BR-BH04-00100

Carcasa Pt 1XGU10 / GU5.3 Ip20 Alb + Negru Tetra PR
BR-BH04-00101

Carcasa Pt 1XGU10 / GU5.3 Ip20 Negru + Auriu Tetra PR
BR-BH03-05020

Carcasa Alb Patrat Pt GU10 Beta-RS1
BR-BH03-05021

Carcasa Negru Patrat Pt GU10 Beta-RS1
BR-BH03-05110

Carcasa Alb Rotund Pt GU10 Beta-RR
BR-BH03-05116

Carcasa Negru Rotund Pt GU10 Beta-RR
BR-BH03-04090

Carcasa Alb Rotund Pt GU10 Tetra-CF
BR-BD30-01001

Spot cu LED pe șină negru, 3000K, 15W, COBLED
BR-BD30-00300

Spot cu LED pe șină alb, 3000K, 30W, COBLED
BR-BD30-00301

Spot cu LED pe șină negru, 3000K, 30W, COBLED
BR-BD30-01000

Spot cu LED pe șină alb, 3000K, 15W, COBLED
BR-BD30-01310

Spot cu LED pe șină alb, 4000K, 30W, COBLED
BR-BD30-01010

Spot cu LED pe șină alb, 4000K, 15W, COBLED
BR-BD30-01300

Spot cu LED pe șină alb, 3000K, 30W, COBLED
BR-BD30-01301

Spot cu LED pe șină negru, 3000K, 30W, COBLED
BR-BD30-01600

Spot cu LED pe șină alb, 3000K, 30W, COBLED
BR-BD30-01400

Spot cu LED pe șină alb, 3000K, 15W, COBLED
BR-BD30-01401

Spot cu LED pe șină neagra, 3000K, 15W, COBLED
BR-BD30-01410

Spot cu LED pe șină alb, 4000K, 15W, COBLED
BR-BD30-00201

Spot cu LED pe șină neagra, 3000K, 30W, COBLED
BR-BD30-01601

Spot cu LED pe șină Neagra, 3000K, 30W, COBLED
BR-BD30-01610

Spot cu LED pe șină alb, 4000K, 30W, COBLED
BR-BD30-00200

Spot cu LED pe șină alb, 3000K, 30W, COBLED
BR-BD30-01320

PROIECTOR LED PE SINA COB 30W 2660LM 5000K SAMSUNG LED SHOPLINE-B NEGRU
BR-BD30-01021

PROIECTOR LED PE SINA COB 15W 1180LM 5000K SAMSUNG LED SHOPLINE-B ALB
BR-BD30-01020

PROIECTOR LED PE SINA COB 15W 1180LM 5000K SAMSUNG LED SHOPLINE-B NEGRU
BR-BD30-01321

PROIECTOR LED PE SINA COB 30W 2660LM 5000K SAMSUNG LED SHOPLINE-B ALB

surse_de_iluminat

surse_de_iluminat

COD
DENUMIRE
BR-BP15-36610
BR-BP15-36630
BR-BP15-56610
BR-BP15-56630
BR-BP16-36610
BR-BP16-36630
BR-BP16-46610
BR-BP16-46630
BE-BN05-6620
LED PANEL ST 40W 4200K 3400LM SLIM IP20 D:595x595MM
LED PANEL ST 40W 6500K 3400LM SLIM IP20 D:595x595MM
LED PANEL ST 48W 4200K 3360LM SLIM IP20 D:595x595MM
LED PANEL ST 48W 6400K 3360LM SLIM IP20 D:595x595MM
LED PANEL ST 40W 4200K 3400LM SLIM IP20 D:595x595MM RP
LED PANEL ST 40W 6500K 3400LM SLIM IP20 D:595x595MM RP
LED PANEL ST 40W 4200K 4000LM SLIM IP20 D:595x595MM RP
LED PANEL ST 40W 6500K 4000LM SLIM IP20 D:595x595MM RP
LED PANEL ST 40W 6400K 3600LM IP20 D:595x595MM

BR-BP16-33100
BR-BP16-33110
BR-BP16-33130
LED PANEL ST 40W 3000K 3400LM SLIM IP20 D:1195x1195MM
LED PANEL ST 40W 4200K 3400LM SLIM IP20 D:1195x295MM
LED PANEL ST 40W 6500K 3400LM SLIM IP20 D:1195x295MM

BR-BP21-06610
BR-BP21-06630
BR-BP22-06610
BR-BP22-06630
LED PANEL PT 50W 4200K 4000LM IP20 D:600x600MM
LED PANEL PT 50W 6500K 4000LM IP20 D:600x600MM
LED PANEL PT 40W 4200K 3400LM IP20 D:600x600MM
LED PANEL PT 40W 6500K 3400LM IP20 D:600x600MM

BR-BP21-03110
BR-BP21-03130
LED PANEL PT 50W 4200K 4000LM IP20 D:30x120MM
LED PANEL PT 50W 6500K 4000LM IP20 D:30x120MM

BR-BY05-60400
LED DRIVER 40W-900mA-IP20-TRIAC DIMABIL BRAYTRON P
BR-BY05-60120
BR-BY05-60180
LED DRIVER 12W-300mA-IP20-TRIAC DIMABIL BRAYTRON P
LED DRIVER 40W-900mA-IP20-TRIAC DIMABIL BRAYTRON P

surse_de_iluminat


surse_de_iluminat
ACK-P02420A

PENDUL CU LED ALB 24W, 3000K, D220MM 1900lm
ACK-P02423A

PENDUL CU LED ALB 24W, 6400K, D220MM 1900lm
ACK-P03220A

PENDUL CU LED ALB 32W, 3000K, D260MM 2500lm
ACK-P03223A

PENDUL CU LED ALB 32W, 6400K, D260MM 2500lm
ACK-P62420B

PENDUL CU LED BLEU 24W, 3000K, D220MM 1900lm
ACK-P62420B

PENDUL CU LED BLEU 24W, 6400K, D220MM 1900lm
ACK-P62423B

PENDUL CU LED BLEU 32W, 3000K, D260MM 2500lm
ACK-P63220B

PENDUL CU LED BLEU 32W, 6400K, D260MM 2500lm
ACK-P12420N

PENDUL CU LED NEGRU 24W, 3000K, D220MM 1900lm
ACK-P12423N

PENDUL CU LED NEGRU 24W, 6400K, D220MM 1900lm
ACK-P13220N

PENDUL CU LED NEGRU 32W, 3000K, D260MM 2500lm
ACK-P13223N

PENDUL CU LED NEGRU 32W, 6400K, D260MM 2500lm
ACK-P42420R

PENDUL CU LED ROSU 24W, 3000K, D220MM 1900lm
ACK-P42423R

PENDUL CU LED ROSU 24W, 6400K, D220MM 1900lm
ACK-P43220R

PENDUL CU LED ROSU 32W, 3000K, D260MM 2500lm
ACK-P43223R

PENDUL CU LED ROSU 32W, 6400K, D260MM 2500lm
ACK-P52420V

PENDUL CU LED VERDE 24W, 3000K, D220MM 1900lm
ACK-P52423V

PENDUL CU LED VERDE 24W, 6400K, D220MM 1900lm
ACK-P53220V

PENDUL CU LED VERDE 32W, 3000K, D260MM 2500lm
ACK-P53223V

PENDUL CU LED VERDE 32W, 6400K, D260MM 2500lm
BR-BB01-02420

Sursa cu led 24W E27, D220 3000K alb
BR-BB01-02423

Sursa cu led 24W E27, D220 6400K alb
BR-BB01-03220

Sursa cu led 32W E27, D260 3000K alb
BR-BB01-03223

Sursa cu led 32W E27, D260 6500K alb
BR-BB01-13220

Sursa cu led 32W E27, D260 3000K negru
BR-BB01-13223

Sursa cu led 32W E27, D260 6400K negru
BR-BB01-12420

Sursa cu led 24W E27, D220 3000K negru
BR-BB01-12423

Sursa cu led 24W E27, D220 6500K negru
BR-BB01-43220

Sursa cu led 32W E27, D260 3000K rosie
BR-BB01-43223

Sursa cu led 32W E27, D260 6500K rosie
BR-BB01-42423

Sursa cu led 24W E27, D260 6500K rosie
BR-BB01-53220

Sursa cu led 32W E27, D260 3000K verde
BR-BB01-53223

Sursa cu led 32W E27, D260 6400K verde
BR-BB01-63220

Sursa cu led 32W E27, D260 3000K albastru
BR-BB01-63223

Sursa cu led 32W E27, D260 6400K albastru
BR-BY45-00100

Suspensie cablu 1 M alb, E27
BR-BY45-00101

Suspensie cablu 1 M negru, E27
BR-BY45-00102

Suspensie cablu 1 M rosie, E27
BR-BY45-00103

Suspensie cablu 1 M verde, E27
BR-BY45-00104

Suspensie cablu 1 M albastru, E27
BR-BY45-00200

Suspensie cablu metalic 1M, negru cafea, E27
BR-BY45-00201

Suspensie cablu metalic 1M, negru antic, E27
BR-BH04-00400

Corp De Iluminat Suspendat 1XGU10 Alb Beta-PD
BR-BH04-00401

Corp De Iluminat Suspendat 1XGU10 Negru Beta-PD


surse_de_iluminat
BR-BN01-00600

Corp LED suspendat, 18W,1620lm, 3000K, 600mm
BR-BN01-00601

Corp LED suspendat, 18W,1620lm, 3000K, 600mm
BR-BN01-00610

Corp LED suspendat, 18W, 1620lm, 4000K, 600mm
BR-BN01-00611

Corp LED suspendat, 18W,1620lm, 4000K, 600mm
BR-BN01-00630

Corp LED suspendat, 18W, 1620lm, 6500K, 600mm
BR-BN01-00631

Corp LED suspendat, 18W, 1620lm, 6500K, 600mm
BR-BN01-01200

Corp LED suspendat, 36W, 3240lm, 3000K, 1200mm
BR-BN01-01201

Corp LED suspendat, 36W, 3240lm, 3000K, 1200mm
BR-BN01-01210

Corp LED suspendat, 36W, 3240lm, 4000K, 1200mm
BR-BN01-01211

Corp LED suspendat, 36W, 3240lm, 4000K, 1200mm
BR-BN01-01230

Corp LED suspendat, 36W, 3240lm, 6500K, 1200mm
BR-BN01-01231

Corp LED suspendat, 36W, 3240lm, 6500K, 1200mm
BR-BN01-01500

Corp LED suspendat, 45W, 4050lm, 3000K, 1500mm
BR-BN01-01501

Corp LED suspendat, 45W, 4050lm, 3000K, 1500mm
BR-BN01-01510

Corp LED suspendat, 45W, 4050lm, 4000K, 1500mm
BR-BN01-01511

Corp LED suspendat, 45W, 4050lm, 4000K, 1500mm
BR-BN01-01530

Corp LED suspendat, 45W, 4050lm, 6500K, 1500mm
BR-BN01-01531

Corp LED suspendat, 45W, 4050lm, 6500K, 1500mm


surse_de_iluminat
LPLA11W033

SPOT CU LED rotund ST 3W 3000K 160LM
LPLA11W034

SPOT CU LED rotund ST 3W 4000K 160LM
LPLA11W036

SPOT CU LED rotund ST 3W 6500K 160LM
LPLA11W063

SPOT CU LED rotund ST 6W 3000K 360LM
LPLA11W064

SPOT CU LED rotund ST 6W 4000K 360LM
LPLA11W066

SPOT CU LED rotund ST 6W 6500K 360LM
LPLA11W123

SPOT CU LED rotund ST 12W 3000K 850LM
LPLA11W124

SPOT CU LED rotund ST 12W 4000K 850LM
LPLA11W126

SPOT CU LED rotund ST 12W 6500K 850LM
LPLA11W153

SPOT CU LED rotund ST 15W 3000K 1080LM
LPLA11W154

SPOT CU LED rotund ST 15W 4000K 1080LM
LPLA11W156

SPOT CU LED rotund ST 15W 6500K 1080LM
LPLA11W183

SPOT CU LED rotund ST 18W 3000K 1350LM
LPLA11W184

SPOT CU LED rotund ST 18W 4000K 1350LM
LPLA11W186

SPOT CU LED rotund ST 18W 6500K 1350LM
LPLA21W063

SPOT LED patrat ST 6W 3000K 360LM
LPLA21W064

SPOT LED patrat ST 6W 4000K 360LM
LPLA21W066

SPOT LED patrat ST 6W 6500K 360LM
LPLA21W123

SPOT LED patrat ST 12W 3000K 850LM
LPLA21W124

SPOT LED patrat ST 12W 4000K 850LM
LPLA21W126

SPOT LED patrat ST 12W 6500K 850LM
LPLA21W183

SPOT LED patrat ST 18W 3000K 1350LM
LPLA21W184

SPOT LED patrat ST 18W 4000K 1350LM
LPLA21W186

SPOT LED patrat ST 18W 6500K 1350LM
LPLB11W183

SPOT LED rotund Aplicabil 18W 3000K 1350LM
LPLB11W184

SPOT LED rotund Aplicabil 18W 4000K 1350LM
LPLB11W186

SPOT LED rotund Aplicabil 18W 6500K 1350LM
LPLB11W243

SPOT LED rotund Aplicabil 24W 3000K 1850LM
LPLB11W244

SPOT LED rotund Aplicabil 24W 4000K 1850LM
LPLB11W246

SPOT LED rotund Aplicabil 24W 6500K 1850LM
LPLB21W183

SPOT LED patrat Aplicabil 18W 3000K 1350LM
LPLB21W184

SPOT LED patrat Aplicabil 18W 4000K 1350LM
LPLB21W186

SPOT LED patrat Aplicabil 18W 6500K 1350LM
LPLB21W243

SPOT LED patrat Aplicabil 24W 3000K 1850LM
LPLB21W244

SPOT LED patrat Aplicabil 24W 4000K 1850LM
LPLB21W246

SPOT LED patrat Aplicabil 24W 6500K 1850LM
LPLC21W183

LED Panel 18W 295x295mm 3000K 1440LM
LPLC21W184

LED Panel 18W 295x295mm 4000K 1440LM
LPLC21W186

LED Panel 18W 295x295mm 6000K 1440LM
LPLC21W363

LED Panel 36W 595x595mm 3000K 3020LM
LPLC21W364

LED Panel 36W 595x595mm 4000K 3020LM
LPLC21W366

LED Panel 36W 595x595mm 6500K 3020LM

surse_de_iluminat

COD
DENUMIRE
C-KS5050-60AR
C-KS5050-60A
C-KS5050.60AC
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 Alb Rece
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 Alb
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 Alb Cald
C-KS5050.60B
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 BLEU
C-KS5050.60G
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 GALBEN
C-KS5050.60R
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 ROSU
C-KS5050.60V
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 VERDE
C-KS5050.60GB
BANDĂ CU LEDURI 5M-60 LED 5050 RGB
C-S25-12
C-S50-12
C-S75-12
C-S100-12
C-S150-12
C-S350-12
C-S45-12.IP67
C-T82-RGB.R82
C-T31W-RGB.I24
TRAF PT LED 25W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 50W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 75W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 100W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 150W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 350W 100-240V AC-12V DC
TRAF PT LED 45W 160-240VAC- 12V DC
LED CONTROLLER PT BANDĂ LED, RGB
12V DC 6A CU TELECOMANDĂ (PT. EXT.)
LED CONTROLLER PT BANDĂ LED, RGB
12V DC 6A CU TELECOMANDĂ (PT. INT.)





BR-BS01-00100
BR-BS01-00103
BR-BS01-00104
BR-BS01-00105
BR-BS01-00106
BR-BS01-00300
BR-BS01-00303
BR-BS01-00304
BR-BS01-00305
BR-BS01-00306
BR-BS01-00309
BR-BS01-00400
BR-BS01-00403
BANDA LED 5M-60LED 3528-3000K 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 3528-6500K 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 3528-ROSU 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 3528-VERDE 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 3528-BLEU 12VDC IP20 4,8W
BANDA LED 5M-60LED 5050-3000K 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-6400K 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-ROSU 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-VERDE 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-BLEU 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-RGB 12VDC IP20 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-3000K 12VDC IP54 14,4W
BANDA LED 5M-60LED 5050-6400K 12VDC IP54 14,4W
BR-BS04-00203
BR-BS04-00204
BR-BS04-00205
BR-BS04-00206
Led Modul 1,2w, 3LED, 50 buc, 6400k, 12v, IP67, -20°/+65°
Led Modul 1,2w, 3LED, 50 buc, Roșu, 12v, IP67, -20°/+65°
Led Modul 1,2w, 3LED, 50 buc, Verde, 12v, IP67, -20°/+65°
Led Modul 1,2w, 3LED, 50 buc, Bleu, 12v, IP67, -20°/+65°
BR-BS04-00303
BR-BS04-00306
Led Modul 1,5w, 1LED, 25 buc, 6400k, 12v, IP67, -20°/+65°
Led Modul 1,5w, 1LED, 25 buc, Bleu, 12v, IP67, -20°/+65°

BR-BY02-00250
BR-BY02-00600
BR-BY02-01000
BR-BY02-01500
BR-BY02-02000
BR-BY02-02500
BR-BY02-03500
BR-BY02-10250
BR-BY02-10600
BR-BY02-11000
BR-BY02-11500
Traf pentru LED 25W 12VDC IP20
Traf pentru LED 60W 12VDC IP20
Traf pentru LED 100W 12VDC IP20
Traf pentru LED 150W 12VDC IP20
Traf pentru LED 200W 12VDC IP20
Traf pentru LED 250W 12VDC IP20
Traf pentru LED 350W 12VDC IP20
Traf pentru LED 25W 24VDC IP20
Traf pentru LED 60W 24VDC IP20
Traf pentru LED 100W 24VDC IP20
Traf pentruLED 150W 24VDC IP20

BR-BY30-01110
LED Controller 180W RF RGB

BR-BY30-01130

LED Controller 72W IR24 RGB

Aveți un proiect în derulare?
Trimiteți un email la adresa ovidiu.b@spotvisionelectric.ro cu urmatoarele date:
Numele (pers. fizică/juridică); Nr. telefon;Necesarul pentru proiect
și în cel mai scurt timp veți fi contactat de către inginerul nostru: ing. Ovidiu Banica!
Vă mulțumim!

DEPARTAMENT PROIECTE