Angajare

SPOT VISION ELECTRIC & LIGHTING ANGAJEAZA

Manipulant marfuri
Candidatul ideal
• Minim 8 clase finalizate;
• Atent la detalii;
• Abilitati matematice de baza;
• Seriozitate, cinste, atitudine profesionala;
Beneficii:
• Salariu fix;
Descrierea jobului
• Pregateste produsele in cantitatea si din lotul indicat pe lista de pregatire, de la primul pana la ultimul cod;
• Se asigura ca produsele pregatite sunt bune pentru vanzare, iar ambalajele nu sunt deteriorate;
• Aranjeaza produsele pe palet, astfel incat sa fie stabile si usor de verificat;
• Depune comanda pregatita in zona rezervata pentru verificare, inainte sa primeasca o alta lista de pregatire;
• Duce comanda pregatita in zona indicata pentru incarcare;
• Participa zilnic la curatenia in depozit si intretine curatenia din spatiile de depozitare, in vestiare si in spatiile adiacente depozitului;

Completati formularul din dreapta pentru a va inregistra in baza noastra de date!

Aplica online

    Nume: Telefon mobil:

    E-mail: Adresa:

    Date nasterii: Stare civila: Casatorit(a)Necasatorit(a)

    Permis conducere: DaNu - Categorii:

    Experienta profesionala

    Studii

    Competente